Aktualności

img

Trattoria Pergamin Nullo to włoska restauracja, w której poczują Państwo bogactwo smaków kuchni śródziemnomorskiej i cudowną atmosferę typową dla włoskich trattorii. W menu znajduje się wiele specjałów charakterystycznych dla regionu. Dania przygotowujemy z oryginalnych produktów sprowadzanych wprost ze słonecznej Italii dzięki czemu nasza oferta jest wręcz unikatowa.

handdraw-pizza

Tradycyjna pizza

Tradycyjne cienkie ciasto, włoska mąka i najlepsze dodatki. Podstawą naszej pizzy są oryginalne włoskie przepisy, świeże produkty od sprawdzonych i zaufanych dostawców.

handdraw-spagetti

Owoce morza

Kuchnia włoska słynie z owoców morza. To dzięki regularnym dostawą świeżych produktów możecie Państwo zjeść u nas fantastyczne mule, krewetki i dania z ryb.

handdraw-meal

Przysmaki

Nie przypadkowo kuchnia włoska cieszy się tak dużą popularnością na całym świecie. Z chęcią przybliżymy Państwu mniej i bardziej popularne dania z Włoch.

handdraw-wine

Wina

Białe czy czerwone, wytrawne czy słodkie... Bez względu na wybór, wino stanowi niezbędne uzupełnienie niemalże każdego włoskiego posiłku.

Rezerwacja stolika

img
restauracja Grzegórzki, trattoria Kraków, restauracja włoska Kraków

W celu złożenia rezerwacji do 10 osób, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu +48 12 341 79 32.

Dla rezerwacji przewyższających grupę 10 osobową, prosimy składać zapytania mailowo pod adresem restauracja@trattoriapergaminnullo.pl

Rezerwacje oczekują na Państwa przez 15 minut po czasie. W przypadku zmiany godziny bądź ilości osób prosimy o kontakt telefoniczny.

Szczegółowe informacje na temat obsługi rezerwacji znajdą Państwo w zakładce Oferta

  Imię i nazwisko
  Telefon
  Data
  Godzina
  :
  E-mail
  Ilość osób
  Specjalne życzenia

  img